loader

درباره ایران پز

شنبه 27 مهر 1398 19 اکتبر 2019

درباره ایران پز


سفارش اینترنتی غذا نه تنها در ایران بلکه در دنیا هنوز یک فرهنگ نوپا و مفهومی نسبتا تازه است که با وجود علاقه رو به رشد مردم به استفاده از آن، این روش خرید هنوز به خوبی در کشور ما اجرا نشده و کاربران نمی توانند از مزایای آن به طور کامل بهره ببرند. اعلام عدم موجودی غذا پس از ثبت سفارش، آماده سازی و تحویل های زمان بر و موارد این چنینی، برخی از مشکلاتی هستند که کاربران با آن مواجه می شوند.

ایجاد تجربه ای خوب و لذت بخش از سفارش آنلاین غذا در کاشان، و رفع این نواقص، انگیزه ای شد تا ما تلاش هایمان برای بهبود اولین سامانه سفارش آنلاین غذا در کاشان را با ایران پز را بیشتر کنیم.

ما در ایران پز موفق شدیم بهترین و دقیق ترین سامانه سفارش آنلاین غذا را ایجاد کنیم. در این سامانه امکان سفارش غذاهای رستورانی و خانگی ایجاد شده است. ایران پز در حقیقت یک سیستم هوشمند و یکپارچه سفارش اینترنتی غذا در کاشان است که، با بروز رسانی مداوم منوی سفارش، مانع از ثبت سفارش برای غذای ناموجود می شود.

وقتی در دیگر سامانه های سفارش آنلاین غذا سفارش ثبت می کنید، سفارشتان پس از دریافت در سامانه با استفاده از تلفن به رستوران ها اطلاع داده می شود. اما در ایزان پز سفارش شما بصورت آنلاین و بدون تاخیر به رستوران ها اطلاع داده شده می شوند.

پس از ثبت سفارش، مراحل آماده سازی و ارسال غذا شروع می شود.و به صورت لحظه ای وضعیت سفارشتان توسط پیامک اطلاع رسانی می شود.